Wynajem rowerów i wycieczki rowerowe

Gdynia

Rowery elektryczne i zwykłe do wypożyczenia na dni i godziny

Piękny bulwar i widoki na morze - tylko w Gdyni

Zwiedzaj miasto na rowerze elektrycznym z zasięgiem do 100km !. Możesz z łatwością wykorzystać w pełni swój wolny czas. Jeśli natomiast lubisz wysiłek, to mamy także zwykłe rowery trekkingowe i miejskie. Jednak one także cechują się wyjątkową lekkością jazdy i prowadzenia. Z nami nie będzie zawiedziony. Najlepsza wypożyczalnia w Trójmieście – ebike24.pl

Miasto Gdynia

Gdynia – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wchodzi w skład Trójmiasta, jest zatem jednym z miast centralnych aglomeracji Trójmiasta.

Wynajmij rower.

Spędź miło czas.

Dbamy o to, żeby stan naszych rowerów był zawsze idealny. Nie pozwalamy na awarie i serwisujemy nasze rowery na bieżąco.

Nasza flota składa się z  rowerów trekkingowych, miejskich i elektrycznych. Każdy znajdzie idealny rower dla siebie.

city-bicycle-in-the-middle-of-forest-trail-1239460

Wycieczki rowerowe

Posmakuj podróży

Oferujemy wycieczki z przewodnikiem po okolicach Trójmiasta. Zobacz to, co warto zwiedzić, a przy okazji spędź niesamowity czas na rowerze. Tereny miejskie i leśne w okolicach Gdańska są przepiękne. Skorzystaj z naszej oferty na wycieczki rowerowe.

Napisz do nas.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń. Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza. Odpowiemy jak najszybciej.