Wynajem rowerów, wycieczki rowerowe

O nas

ebike24.pl

O firmie ebike24.pl

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie rowerami elektrycznymi w Polsce postanowiliśmy założyć wypożyczalnie, tak aby każdy mógł poznać smak jazdy na rowerze elektrycznym.

Rower elektryczny to ekologiczny i tani środek transportu zarówno turystycznego jak i miejskiego. Swoją wielofunkcyjnością podbił już serca Europejczyków. Technologie zastosowane w naszych rowerach zapewniają wygodną płynną jazdę po najtrudniejszym terenie a jeśli zapragniemy powrotu do klasyki wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Oferujemy Państwu najwyższej klasy rowery renomowanych firm, które charakteryzują się najnowocześniejszymi systemami napędowymi, dużym komfortem jazdy oraz dalekim zasięgiem.

W ofercie posiadamy również zwykłe rowery miejskie, trekingowe damskie i męskie. 

Więcej znajdziesz tutaj:

Zadowolenie klientów

Dla nas liczy się to, aby klient czuł się na rowerze pewnie i był zadowolony z naszych usług. Wynajem rowerów w Gdańsku to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Oferujemy także wycieczki z przewodnikiem

Natomiast, gdy w trasie przebijesz dętkę, czy pojawi się inny problem, to możesz na nas liczyć. Jeśli będzie taka możliwość dostarczymy Ci nowy sprawny rower w cenie wynajmu.

Zawsze dbamy o naszych klientów. 

Istnieje możliwość dostarczenia rowerów na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu pod wskazany adres –  po wcześniejszym uzgodnieniu .


Wynajmij rower.

Spędź miło czas.

Dbamy o to, żeby stan naszych rowerów był zawsze idealny. Nie pozwalamy na awarie i serwisujemy nasze rowery na bieżąco.

Nasza flota składa się z nowych rowerów trekkingowych, miejskich i elektrycznych. Każdy znajdzie idealny rower dla siebie.

Gdańsk

Sopot

Gdynia

Napisz do nas.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń. Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza. Odpowiemy jak najszybciej.