Wynajem rowerów i wycieczki rowerowe

Sopot

Rowery elektryczne i zwykłe do wypożyczenia na dni i godziny

Prawdziwy kurort nadmorski w Trójmieście

Zwiedzaj miasto na rowerze elektrycznym z zasięgiem do 100km !. Możesz z łatwością wykorzystać w pełni swój wolny czas. Jeśli natomiast lubisz wysiłek, to mamy także zwykłe rowery trekkingowe i miejskie. Jednak one także cechują się wyjątkową lekkością jazdy i prowadzenia. Z nami nie będzie zawiedziony. Najlepsza wypożyczalnia w Trójmieście – ebike24.pl

Miasto Sopot

Sopot – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską, położone na Pobrzeżu Gdańskim, między Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto, w obrębie aglomeracji trójmiejskiej.

Wynajmij rower.

Spędź miło czas.

Dbamy o to, żeby stan naszych rowerów był zawsze idealny. Nie pozwalamy na awarie i serwisujemy nasze rowery na bieżąco.

Nasza flota składa się z nowych rowerów trekkingowych, miejskich i elektrycznych. Każdy znajdzie idealny rower dla siebie.

city-bicycle-in-the-middle-of-forest-trail-1239460

Wycieczki rowerowe

Posmakuj podróży

Oferujemy wycieczki z przewodnikiem po okolicach Trójmiasta. Zobacz to, co warto zwiedzić, a przy okazji spędź niesamowity czas na rowerze. Tereny miejskie i leśne w okolicach Gdańska są przepiękne. Skorzystaj z naszej oferty na wycieczki rowerowe.

Napisz do nas.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń. Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza. Odpowiemy jak najszybciej.